CONTACT ROTTERDAM

Home » Contact » Rotterdam

NPRC ROTTERDAM

Coöperatie NPRC U.A.
Boterdiep 46
3077 AW  Rotterdam

+31 (0)10 313 9900
nprc@nprc.nl

ONTMOET HET TEAMROUTE

MANAGEMENT

Stefan Meeusen

Managing Director

+31-(0)10 313 9910
stefan.meeusen@nprc.nl

Julia Striegl

Executive Assistant

+31-(0)10 313 9910
julia.striegl@nprc.nl

ADMINISTRATIE

Arno Treur

Manager Finance

+31-(0)10 313 9971
arno.treur@nprc.nl

Caroline Kleinman

Accounts Assistant

+31-(0)10 313 9972
caroline.kleinman@nprc.nl

Cora Bayens

Debtor Control Assistant

+31-(0)10 313 9962
afrekeningen@nprc.nl

Renata Kranenburg

Debtor Control Assistant

+31-(0)10 313 9961
afrekeningen@nprc.nl

Astrid van Rooij

Debtor Control Assistant

+31-(0)10 313 9963
afrekeningen@nprc.nl

BARGING & LOGISTICS

Bert van Strien

Manager Barging & Logistics Rotterdam

+31-(0)10 313 9934
+31-(0)10 313 9935
+31-(0)6 199 914 31
bert.van.strien@nprc.nl

Wilco Volker

Manager Business Development

+31-(0)10 313 9916
+031-(0)6 510 320 17
wilco.volker@nprc.nl

Margriet Geluk

Supply Chain Engineer

+31-(0)10 313 9937
margriet.geluk@nprc.nl

BASED THROUGHOUT EUROPE